Alçıpan Bölme Duvar

Gemlik Alçıpan Bölme Duvar

Bursa gemlik Alçıpan Bölme Duvar, Alçıpan Dekorasyon işleri

Alcipan-Bolme-DuvarAlçıpan Bölme Duvar özellikle müşterinin özel ihtiyaçlarına göre belirlenir bölme duvar diğer cam bölme duvar veya alçıpan bölme duvar ürünlerine nazeren daha kullanışlı bir üründür.

Duvar bölme

Alçıpanın sunduğu nimetlerden biri de kuşkusuz bölme duvardır, eskiden olsa her taraf pislik , moloz yığını olurdu ve iş hem pahalı hemde uzun sürmekteydi .
alçıpan sayesinde bu dertler ortadan kalktı, oturulan bir daire veya bir mağaza farketmez fazla pislik çıkmadan uzun sürmeden en önemlisi diğer sistemlere göre çok uygun ve ucuz olmasıdır.

İLETİŞİM FORMUNU KULLANARAK BİZE YAZABİLİRSİNİZ.

  Alçıpan nedir ?

  Alçı Levha. Duvar veya asma tavan yapımında kullanılmak üzere alçıdan imal edilmiş iki tarafı kâğıt kaplı olan levha, genel adıyla kartonlu alçı levha. Alçıpan(R) bir marka adı olmakla beraber gündelik dilde “kartonlu alçı levha” karşılığı olarak kullanılır.

  Hafif, yangına dayanıklı, ses yalıtkanlığı iyi bir malzeme olan alçı levha, istenilen biçimi alabilirliği, kolay ve çabuk uygulanabilirliği gibi nedenler ile inşaat ve dekorasyon işlerinde yaygın olarak kullanılmaktadır.
  Alçipan, ortasi alçi, iki yüzü karton kapli, seri olarak, standart veya özel boyutlarda ve belli normlarda üretilen düzgün temiz yüzeyli plakalardir.
  Alçipan, dis duvarlari bitmis binalarin içinde, yerden duvara kadar her türlü alanda kullanilabilmektedir.
  Alçipan ile asma tavan, bölme duvar, kuru siva ve kuru yer dösemesi duvar giydirme duvar yapıştırma uygulamalari yapilmaktadir.
  Neden alçıpan ne için alçı levha kullanımı
  Alçipan’ in ph degeri insan vücuduyla aynidir; bakteri uretmez hijen sağlar.
  Alçipan yangina dayaniklidir hemen yanmaz. Tek kaplama yapilarak olusturulan 7.5cm genisligindeki en basit Alçipan duvar ve tavan, yangina 30dk. dayaniklidir
  Alçipan esnektir. Deprem sarsintilarinda esneyebilen eğilebilen yapisi sayesinde patlamaz kırılmaz ve yikilmaz.
  Alçipan hafiftir, 1m boyaya hazir haldedir Alçipan bölme duvarlar tuğla duvardan 9 kat daha hafiftir. Bu depremden daha az minimum etkilenmesi anlamina gelmektedir.
  Alçipan mükemmel ses ve isi yalitimi izolasyon saglar, Alçipan ile eviniz nefes alir. Alçipan içerisinde bulunan su moleküllerini bulundugu ortamin nemi azaldiginda ortama geri verir, ortamdaki nem
  fazlalastiginda kendi bünyesine hapseder, kisacasi ortamin nemini dengelerortamı korur.

  Sistemin Avantajları:

  * Kolay ve hızlı montajı yapılabilen,
  * Minimum malzemeyle işçilikten ve zamandan tasarruf ederek ekonomik duvarlar yaratabilen,
  * Binanın deprem riskine karşı yükünü hafifleten,
  * Mükemmel ısı ve ses yalıtımı sağlayan,
  * Tesisat elemanlarını ve diğer görünmesi istenmeyen sistemleri rahatça gizleyebilen,
  * Nefes alıp veren, bakteri üretmeyen bölme duvar sistemleridir.  alsan

  Alçıpan Bölme Duvar Sistemleri ; Yapılarda kullanılan hafif ve pratik uygulama kolaylığı sağlayan alçıpan plakalar ile bölme duvar ve alçıpan asma tavan sistemleri yapılmaktadır.Sıva ve duvar örümü gibi ağır maliyetlerden sizi kurtaran bu teknoloji ürünü son derece sağlıklı ve güvenli yapı elemanlarındandır.Yangına ve neme dayanıklı serileri bulunan alçıpan plakalar iç ve dış cephede kullanılabilmektedir.

  Gemlik'te Diğer Hizmetlerimiz