Çelik Kapı

Gemlik Çelik Kapı

En uygun fiyatlarla ucuz – Bursa Gemlik kurşunlu kumla karacaali narlı fıstıkı kapaklı armutlu yalova iznik orhangazi bölgelerinde Çelik Kapı firmaları ve fiyatları.


Çelik Kapıcı

GEMLİK’TE EN UYGUN FİYATLARDA ÇELİK KAPILAR

Çelik Kapılar, sac ve çelik lamalarla desteklenerek güçlendirilmiş, dışardan zorlamayla açılması imkansız sağlam kapılardır.

 Hırsızların korkulu rüyası bu çelik kapıda müşterilerimizden yüksek memnuniyet almaktayız.

Bursa Gemlik çelik kapı

Bursa Gemlik çelik kapı fiyatları firmaları en ucuz

Gemlik Çelik kapı fiyatları

En uygun fiyat ve çeşitlerle bizden fiyat almadan çelik kapı yaptırmayın.

Çelik Kapı Nedir?

Gelişen dünyamız beraberinde birtakım sorunları da beraberinde getirmiştir. Bunların en başında güvenlik sorunu gelmektedir. Bu sorunla beraber lüks tüketim sınıfında yer alan çelik kapı da artık zaruri ihtiyaçlar listesinde yerini almıştır. Çelik Kapılar, sac ve çelik lamalarla desteklenerek güçlendirilmiş, dışarıdan zorlamayla açılması imkânsız sağlam kapılardır.Her çelik kapı çelik kapı değildir. Bir çelik kapının sağlamlığını belirleyen çeşitli faktörler vardır. Bunlar; doğru imalat, doğru ölçü, doğru montaj ile doğru kapı bölümlerine yapılan doğru takviyelerdir.

Çelik Kapı Bilinmesi Gerekenler

Çelik kapı da iç kasanın dış kasaya birleşim yerlerinde önceden açılan vida delikleri denk getirilerek vidalar sıkılır. Zaten çelik kapılarda kapının üç kenarında da vida yerleri mevcut olmalıdır ve hepside sıkılmalıdır. Bu işlem kasanın kapı kanadını  taşıya bilmesi için gereklidir ve olmasa olmazlardandır. Sonra bu aşamada çelik kapının evvela kanatlarının takılmasıdır, çünkü kapının sabitleme işleminin yapılabilmesi için kanatlarında sorun olmaması lazımdır. Duvarda olabilecek muhtemel eğrilikler, kapının öne ya da arkaya akmasına sebep olur, bu durumu engellemek için son montajdan önce kanat takılarak mutlaka denenmelidir.

Çelik kapının kasasının ve parçalarının montajında gelinen aşamada  montajın son aşamasıdır. Bu aşamada iç kasa yerine pervaz üzerindeki deliklerden sabitlenir. Sabitleme işlemi için uzun boy akıllı vidalar kullanılması daha akıllıca olur ve kapı bu aşamadan sonra sabitlenmelidir. tüm bu anlatıklarımız tam anlamıyla gerçekleştirilmediyse çelik kapıyı yerine takmak işi zorlaştıracaktır. Çelik kapılarda kullanılan fitillerin aslında ana görevi ısı ve ses yalıtımdır, fakat bu görevi yapmakla beraber dış kasa ile çelik kapının birbiri içerisine geçerek güvenliği bir kat daha arttırmaktadır, tabi kurulum esnasında, fitillerin kanala tam oturmasına da dikkat edilmelidir. Aynı zamanda iç kasanın pervazlarında bulunması gereken ve kasanın sabitlenmesi sisteminde bulunan vida delikleri seçiminizi yaptığınız çelik kapınızın rengine uygun olmalıdır.

Kapı kanadında bulunan kilitlerin yerleri kurşun kalem ile işaretlenerek pervaz takılmalıdır. İç ve dış kasanın montajının akabinde hem estetik hem de yalıtım parçası olan mermer tercihen beyaz çimento kullanılarak kapının altına montajı yapılmalıdır.

Çelik Kapı alırken mutlaka firmamızı ziyaret ediniz iletişime geçmenizde yararlı olacaktır..

Çelik kapı ” ile ilgili daha fazla bilgi
Mobilya çelik kapı
Klasik çelik kapı
Extra çelik kapı
Apartman çelik kapı
Panel çelik kapı
Çelik yangın kapısı

Tercihinizi kendi ülkemizde üretilen çelik kapı lardan yana kullanmanız hem kendi menfaatinize hemde ülke ekonumosinde katkı sğlayacağını lütfen göz arde etmeyin.

Çelik kapı fiyatları Bursa – Gemlik

Fiyat almak  için bizimle iletişim kurabilirsiniz. Ücretsiz keşif hizmeti

İLETİŞİM FORMUNU KULLANARAK BİZE YAZABİLİRSİNİZ.

    En ucuz çelik kapı fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

    Çelik Kapı sektöründeki yenilikleri ve değişimi takip ederek estetik şık kapıları en uygun fiyatlarla sizlere sunuyoruz

    Leave a Reply

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Gemlik'te Diğer Hizmetlerimiz