Sineklik Yapımı

Gemlik Sineklik Yapımı

Yaz aylarında oturma odanıza ya da yatak odanıza temiz hava girmesini, ama sivrisineklerin, sineklerin ve diğer böceklerin dışarıda kalmasını istersiniz. Bursa Gemlik, Kurşunlu, Kumla’da pvc ve ahşap pencerelerinize sineklik yapıyoruz. Vızıldayan sinekler tarafında rahatsız edilmeden temiz hava almak için sineklikler ideal çözümdür.

Sineklik Sistemleri; pencere, kapı vb. yerleriniz için yerine özel plise sineklik, stor sineklik, sürme sineklik sistemlerimiz MCM İnşaat ta mevcuttur. Stor Sineklik, Yatay Stor Sineklik, Menteşeli Kapı Sineklik, Sabit Sineklik, Kayar Sürgü Sineklik, Pratik Sineklik olmak üzere Sineklik Sistemleri.Sineklik bilinenin aksine standart ölçülerde olmaz detaylı ölçü ve sağlam malzemeye dikkat ediyoruz bu yüzden sektörün en iyisi ve en çok müşteri memnuniyetine sahibiz.

Sineklik sistemleri kolay kullanılan ve tüm alanlara uygulanabilen bir sistemdir. Farklı renklerde üretimi olan bu ürünleri istediğiniz ebatlarda satın alabilirsiniz. Balkon kapıları, boydan boya camlar veya küçük havalandırmalar her türlü haşerenin veya sineğin girebileceği ortamlarda kullanabileceğiniz sineklik sistemleri tek veya birden fazla kanat şeklinde üretilebilmektedir. Sabit sineklikler olduğu gibi katlanır sistemli sineklik modelleri de bulunmaktadır.

İLETİŞİM FORMUNU KULLANARAK BİZE YAZABİLİRSİNİZ.

  Firmamız her marka pencere için sineklik üretmektedir. Sinekliklerimiz sizleri herhangi bir kimyasal ürün kullanmadan doğal bir şekilde sinek, sivrisinek ve haşerelere karşı korur. Kolayca takılıp çıkarılma özelliğine sahip olan sineklikleri yaşam alanınızın dışarıya açılan her bölgesine monte edebilirsiniz.

  Sineklik, kaliteli fitil ve tülden yapıldığı için yanma yapmaz, basit bir şekilde çıkarılıp kolayca temizlenebilir. Sineklik kullanışlı yapısı ve işlevi ile yaz aylarının olmazsa olmazıdır.

  İşinde uzman ve güler yüzlü kadromuz ile kaliteli ve düşük maliyetli hizmet vermekteyiz.

  Leave a Reply

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Gemlik'te Diğer Hizmetlerimiz