Kartonpiyer işleri

Gemlik kartonpiyer

Alçı ve kartonpiyer işi uzman kişiler tarafından yapılmalı ki uzun ömürlü olsun. Kartonpiyer ustası ve alçı ustası kullandığı malzemenin gereklerini iyi bilmeli ki yaptıkları işler başarılı olsun. Çünkü her iki işte bir sanat işidir.

Kartonpiyerin Özellikleri :

Kartonpiyer nedir ?
.• Bünyesine su kabul etmez.
• Yanmaz (B1 normundadir.)
• Sinirsiz model secenegi sunar.
• Evinizi veya is yerinizi kirip dokmeden, “kirletmeden” temiz uygulanabilir.
• Yapiniza ek statik yük getirmez.
• Isi köprüsü olusturmaz, yogusma yapmaz.
• Su bazlı boya ile istenilen renkte boyanabilir. (Solvent ve benzoil içermeyen)
• Hafiftir. Deprem ve bina oturmalarinda zarar verici düsme riski tasimaz.
• Insan ve çevre sagligin zarar vermez.
• Ömrü yapi ömrüne esittir.
• Tüm projelerde seri uygulanabilmesinden dolayi arti deger yaratir.
• Yapinin degerine deger katar.
• Estetik bir görünüm saglar.
• Alternatiflerine göre ekonomiktir.
• Standart 2 mt. boyunda üretilir.

gemlik-kartonpiyerGemlik’te siz değerli müşterilerine Alçıpan, Kartonpiyer, Alçıpan Uygulama, Alçıpan ve Kartonpiyer Ustası ihtiyaçlarınızda inşaat sektöründe yerleşmiş deneyimi ve bilgi birikimiyle de çözümler sunmaktadır. İhtiyacınız olan tüm Alçıpan uygulamaları ve Kartonpiyer çalışmalarınızda kaliteli ürün yelpazesi ve altyapısı ile ihtiyacınız olan tüm alçıpan uygulamalarınızı profesyonel bir bakış ve titizlikle konusunda uzmanlaşmış alçıpan ve kartonpiyer uzmanları ile projelendirmektedir. Yapı, dış mekan ve tüm bölgelerde uygulamayı planladığınız alçıpan uygulamalarınızda bütçenize uygun çözümler sunmaktadır.

Bugün ve geçmişin verdiği güç ve bize olan güveniniz ile siz müşterilerimize sektörümüzde profesyonel alçıpan, kartonpiyer uygulamalarında alçıpan ve kartonpiyer konusunda deneyimli usta ekibiyle kaliteli ve nitelikli ekipman çözümleriyle hizmet sunmaktadır. Alçıpan ve Kartonpiyer ihtiyaçlarınızda yapılacak uygulamanın büyük bir dikkat ve titizlilik gerektirdiğini, kullanılan malzeme ve ekipmanın sağlamlığının yapılan çalışmanın da kalitesini de doğrudan etkilediğinin bilincinde olan Kılıçer, size ihtiyacınız olan çözümü sunar ve bu şekilde ne bir fazla kazanç de az bir ücretle kalitesiz işi sadece yapmış olmak için yapmamaktadır.

Evinizde kartonpiyer ve alçı ile ünite kitaplık resimlik gibi bir çok yenilikçi fikirlerle hem evinizin havasını değiştiriyor hem şıklığa kaliteli şekilde ulaşmanızı sağlıyoruz detaylı bilgi için ücretsiz keşif hizmetimizden yararlanmanızı tavsiye ediyoruz.Sadece kartonpiyer yapmıyor aynı zamanda duvarda herhangi bir sorunu da gideriyoruz.

Çünkü bizim sizlere sunduğumuz hizmetler kalitemizin, başarımızın ve işimize gösterdiğimiz hassasiyetin göstergesidir.

Kartonpiyer kullanım alanları, alçıpan, ses izolasyonu, dekorasyon… Kartonpiyerlerin kullanımları giderek artış göstermektedir. Kartonpiyer uygulumaları ilk başlarda tavanlarda çoğunlukla kullanılırken son zamandalar uygulama alanları arasına kemerlerde girmiştir. Ayrıca renkli kartonpiyerlerin kullanımına ilgide artmaktadır. Aslında kartonpiyerler tek renktir. Renkleri de beyazdır. Ancak kartonpiyer uygunlandıktan sonra göze güzel görünmesi için plastik veya yağlı boyalar kullanılarak istenilen renkte boyanmaktadır. Alçıpan duvar bölme kesinlikle işi bilen ve profesyonel ustalar tarafından yapılmalıdır. Alçıpan duvar bölme işlemi çok titiz işçilik gerektirmektedir. Bu yüzden işinin uzmanı olmayan ustalar tarafından yapılması halinde kötü bir işçilik olabilir. Alçıpan duvar bölemeler evlerde ofislerde büyük alanları bölmek için her türlü yapılarda kullanılabilir. Nem ve rutubetten kolay kolay etkilenmezler. Bakımının çok kolay olmasıda kartonpiyerlerin artı özelliklerinden birisidir. Senede bir kere boyanmaları yeterli olmaktadır. Duvarlar çift katman alçıpan uygulamasının içerisine ses izalasyonu sağlayan malzemelerde kullanılarak bölemeler arasında ses izolasyonunuda sağlamak mümkün olmalktadır.

 

İLETİŞİM FORMUNU KULLANARAK BİZE YAZABİLİRSİNİZ.

    Gemlik'te Diğer Hizmetlerimiz