Amerikan Kapı

Gemlik Amerikan kapı

Bursa Gemlik Amerikan kapı fiyatları ve firmaları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İç ve Dış Ahşap Amerikan Kapılar

Amerikan Kapı nedir ? Agaç Kaplama Kapı nedir?

Gemlik Amerikan kapı

İç kapı denilince ülkemizde en çok tercih edilen ürünler Amerikan Kapı adı ile tabir edilen hazır panel kaplamalı kapılardır.Bu kapılar kapı ağaçlarının kapı iskeletini oluşturmasının ardından belli modellerde fabrikasyon panellerin bu iskeletin üzerine preslenmesi ile meydana gelir.Kapı bu hali ile modeline kavuşmuş olup boyanır ve yerine takılır.

Son derece dayanıklı ve sağlam üretilmiş, kaliteli ve aynı zamanda ekonomik iç kapılar arasından, aradığınız özelliklere göre seçiminizi yapabilirsiniz. Evinizin dekorasyonu ve görüntüsünde büyük rol oynayan kapı seçimini yaparken Tekzen kalitesine güvenebilirsiniz. Sağlam ve güçlü malzemeler ile yapılan iç kapı çeşitleri, dışarıdan gelecek tüm baskı ve darbelere karşı dirençli olmanın yanı sıra ses ve ısı yalıtımı özelliğine de sahiptir. Kaliteli menteşe ve kilit sistemlerine sahip kapılar, uzun yıllar güvenle ve ilk günkü kalitesiyle kullanılabilir.

İç kapı modelleri arasından, suya ve neme karşı oldukça dayanıklı olan akordiyon kapıları tercih edebilirsiniz. Özellikle küçük evlerde veya evinizdeki dar alanlarda, size büyük bir kolaylık sağlayan bu kapıların, kurulumu zeminle bağlantı olmadan yapılır ve bu sayede evinizde herhangi bir engel oluşturmaz. Ayrıca evinizde yer tasarrufu sağlayarak, daha geniş ve ferah bir yaşam alanı yaratır. Oldukça pratik kullanımı olan akordiyon kapılar, aynı zamanda evinizin dekorasyonuna uygun, estetik ve ekonomiktir. Aynı şekilde farklı ev tipleri ve farklı ihtiyaçlara göre üretilen camlı iç kapılar ile evinize farklı bir estetik dokunuş getirebilirsiniz. Evinize modern ve ferah bir hava katacak iç kapılar, aynı zamanda oldukça sağlam ve kaliteli malzemeden üretilmiştir.

Amerikan Kapı Boyası Hakkında :
Amerikan Kapısı eskiyen insanların merak ettikleri ve sık sık karşılaştığımız bu konu hakkında bilgi vermek istedik. Eskiyen, boyası deforme olan Amerikan Panel Kapılarınızı sentetik boya ile boyayabilir yada boyatabilirsiniz. Aynı renk olabileceği gibi, istediğiniz her rengi uygulayabilirsiniz. İlk hali gibi pürüzsüz ve hatasız olamaz ama fırça değil de rulo ile uygularsanız çok iyi sonuçlar alabilirsiniz.
Sentetik boya dediğimiz piyasada yağlı boya olarak adlandırılan boyadır, fırça veya rulo ile uygulayabilirsiniz.
Sormak istediğiniz birşey olduğunda yada fiyat konusunda ön bilgi almak istediğinizde bizi telefon ile arayıp bilgi alabilirsiniz. Ya da mail ile online iletişim kurabilirsiniz.

Gemlik Amerikan kapı fiyatları

Fiyat ve ücretsiz keşif hizmetimiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

    Gemlik'te Diğer Hizmetlerimiz