Cam Balkon

Gemlik Cam Balkon

katlanir-cam-balkon

Bursa Gemlik Cam balkon fiyatları ve firmaları

Bursa Gemlik Cam balkon : En iyi cam balkon fiyatı arıyorsanız firmamız en iyi fiyatlarla ücretsiz keşif hizmeti sunuyor.

Cam balkon kapatma sistemleri evinizde, iş yerlerinizde estetik ve fonksiyonel bir balkon yaratmanın en modern yoludur. Camların katlanarak aynı noktaya toplanabilme özelliği nedeni ile mevsimsel değişikliklere en iyi cevap verebilen bir sistemdir. Bu sayede güzel hava şartlarında açık tutularak hiç kapatılmamış gibi mekanlardan yararlanılması sağlanır. Rüzgar, kar, yağmur, toz, haşere vb. olumsuz dış etkenlerden koruma sağlar.

Cam balkon sistemleri, balkonlarını kış aylarında kullanmak isteyen insanların tercih ettiği sistemlerdir. Çünkü bu sistem ile birlikte balkonunuz kış aylarında da çok rahat bir şekilde kullanabilmeniz için camlarla kapatılmaktadır. Geçmiş zamanlarda çok az insanın tercih ettiği cam balkon sistemlerini artık birçok yerde görebilirsiniz.

Gemlik Cam Balkon Fiyatları

İletişim numaranızdan arayarak veya wahtsapptan yazarak bizim ile iletişime gece bilirsiniz .

Gemlik’te en uygun cam balkon çeşitlerinde hizmet vermekteyiz

Katlanır Cam Balkon

Katlanır cam balkon, balkon ya da belirli bir kapalı bölgenin sahip olduğu açık alanların yılın her günü kullanımına olanak sağlayan bir sistemdir. Böyle bir sistem seçileceği zaman pek çok özelliğin dikkate alınması gerekmektedir.

Müstakil evlerde, kafelerde, apartmanlarda kullanılan bu sistem ile birlikte insanlar artık kış aylarında da balkon keyfi yapmaya devam etmektedir. Bu sistemler sadece kış aylarında balkonunuzdan yararlanmanızı sağlamaz. Aynı zamanda balkonları sizler için birer kullanışlı kapalı mekân haline getirir.

Balkonun tamamen camlarla kaplanarak çok daha kullanışlı hale getirilmesi cam balkon sistemlerinin asıl amacını rahatlıkla anlatabilmektedir. Üstelik bu sistem yalnızca evlerde kullanılmaz. Bünyesinde bulunan açık alanları yaz kış kullanmak isteyen işletmeler de cam balkon sistemlerini çok sık tercih etmektedir.

Bu sayede bir işletmenin sahip olduğu her alanın, istenildiği zamanlarda sorunsuz bir şekilde kullanımına da olanak sağlanmış olmaktadır. Müşteri ilk bakışta mekânı fark eder ve daha modern bir havaya büründüğü için ilk tercih olarak kullanır. Hem işyerinin havası artar hem de fark edilme oranı kat be kart artar. Bu sebeple özellikle gıda üzerine olan bir çok mekânda tercih edilir ve çok kullanışlı bir kullanım imkânı yaratılmış olunur.

Bulunduğunuz yere cam balkon sistemi yaptırmak istediğiniz zaman öncelikle iyi bir araştırma yapmanız gerekmektedir. Cam balkon Bursa, bu konuda sahip oldukları tecrübeyi insanlara olumlu bir şekilde yansıtmaktadır. Ürettiği sistemlerin malzemesi son derece kalitelidir. Bu sayede yaptırılan cam balkon sistemleri, çok uzun süreler boyunca kullanılma imkânına sahip olmaktadır.

Bursa balkon, her insanın isteğine uygun olarak ürettikleri cam balkon sistemleri ile kendini bu sektörde kalıcı hale getirmeyi başarmıştır. İnsanların arzu ettikleri birçok renkte balkon sistemi üreten cam balkon Bursa, gerek kaliteli ürünleri gerekse bu konuda uzman olan ekibi ile pek çok yere cam balkon sistemini kurmaktadır. Bu sayede insanlar balkonlarına modern cam sistemlerini kurdurarak istedikleri her zaman balkon keyfi yapabilir.

Cam Balkon Nedir

Cam Balkon ;istenildiğinde balkonunuzu tamamen kapatabilmenizi, istenildiğinde ise tamamen açabilmenizi sağlayan bir balkon kapatma sistemidir. Camlar sabit olmayıp sağa sola serbestçe hareket edebildiğinden istenildiğinde balkonun istenilen kısmı açılabilmektedir.

Sistem : çok amaçlı kullanım için tasarlanmış. bir sistemler bütünüdür. Mekanizmalardaki kayar – hareketli yapı sayesinde kullanımı kolaydır. Tam olarak kapatılıp açılabileceği gibi cam panellerin bir ya da birkaçını pencere gibi açıp havalandırma amaçlı kullanabilme imkanı da sağlar. Sistemin yapısı alüminyum taşıyıcı çerçeve, hareketli kanatlar, yönlendiricili aparatlar, temperli cam, yalıtım dolgu malzemeleri ve fitillerden oluşmaktadır.

Manzaranız :Sistem, yapısı gereğince taşıyıcı alüminyum çerçeve ve alt üst kanatlar dışında herhangi bir yatay ya da düşey kayıt içermemektedir. Bu da manzara ve görüntüde hiç bir kayıp oluşturmaz. Manzaranız tablo görünümüne bürünür. Dışarıdan bakıldığında da binaların yapısında bir değişiklik ve bozulma olmamaktadır. Bu nedenle göze hoş görünmeyen yapısal kirlilikler oluşmaz.

Katlanır Cam Balkon Sistemi : Sistemi tamamen açtığınızda balkonunuzu hiç bir bağlantı ve ek yapılmamışçasına kullanma özgürlüğü sunduğu gibi, tam olarak kapatıldığında ise ısı, rüzgar, ses, toz vb. dış etkenleri önemli derecede engelleyerek yalıtım sağlamaktadır

Sistemimiz, hayatımızın büyük bölümünün geçtiği evlerin daha işlevsel kullanılması için düşünülmüştür. Aslında evimizin parçası olan balkonlarımızın sadece yazın kullanılan alanlar olması rahatsız edicidir. Cam balkon kapama sistemimiz sayesinde; binamızın dış görünüşü güzelleşmekte, balkonlarımız atıl kalmaktan kurtulmakta, evimiz soğuk ve sıcağa karşı tampon özelliği kazanmakta ve özellikle küçük çocuklarımızın emniyeti sağlanmaktadır.

Gemlik’te balkon camı

Sistemde kullanılan camlarda istenildiği taktirde renkli cam alternatiflerimiz mevcuttur. (füme, bronz, yeşil, refekte vb…)
Cam balkon kapatma sistemleri geniş renk seçeneği ve ürün yelpazesi kullanıcılara her türlü ortamı kapama olanakları sağlar.Alüminyum kısımlarda toplam 256 çeşit renk alternatifi sunulmaktadır.

İLETİŞİM FORMUNU KULLANARAK BİZE YAZABİLİRSİNİZ.

    Leave a Reply

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Gemlik'te Diğer Hizmetlerimiz